Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Światowy Dzień Nauczyciela

Światowy Dzień Nauczyciela przypada 14 października. I tego też dnia obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej, w szkole popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Uczniowie powinni pamiętać, aby wręczyć swoim nauczycielom symbolicznego kwiatka lub mały prezencik. Wszystko po to, by podziękować za ciężką pracę jaką wykonują każdego dnia przekazując swoją wiedzę. Jeśli nie macie pomysłu na prezent może to być np. kalendarz nauczyciela lub ładny długopis. A wszystko to znajdziecie w naszym sklepie stacjonarnym w Gostyniu przy ul. Wiosny Ludów 13. ZAPRASZAMY

Czytaj więcej
Dzień Chłopaka

Powoli zbliża się 30 września, czyli Dzień Chłopaka, wielki czas pomyśleć o upominkach dla naszych chłopców. Zapraszamy do naszego sklepu na ul.Wiosny Ludów 13 lub do sklepu internetowego. Można znaleźć tam gry planszowe, logiczne, towarzyskie, zabawki dla starszych i młodszych, śmieszne i praktyczne gadżety. Polecamy.
Koniecznie sprawdź nasze promocje!

Czytaj więcej
Początek astronomicznej jesieni 22 września.

Jesień to barwna,nastrojowa, i wyjątkowo długa pora roku. Kolorowe dywany ze spadających liści i miękkie promienie słońca potrafią zaczarować świat i wprawić nas w dobry nastrój. Wieczorami zapraszamy na kreatywne i rodzinne spędzanie czasu z naszymi pociechami. Idealne akcesoria na tą porę roku i nie tylko znajdziecie w naszym dziale ZABAWKI PLASTYCZNE.


ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Czytaj więcej
ROK SZKOLNY 2012/2013

Zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.To idealny czas na skompletowanie szkolnej wyprawki. W naszym asortymencie znajdziesz:

- bidony
- piórniki i saszetki
- tornistry i plecaki
- woreczki na obuwie
- zestawy do pisania


ZAPRASZAMY


Czytaj więcej
pixel