Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Karuzelki projektory pozytywki

( ilość produktów: 19 )

Karuzela do łóżeczka


Karuzela nad łóżeczko to jedna z pierwszych zabawek maluszka, a jednocześnie miła dla oka dekoracja dziecięcego pokoju. Nie tylko pomaga dziecku uspokoić się i zasnąć, ale także uatrakcyjnia chwile spędzone w łóżeczku. Dodatkowo ruchome i obracające się elementy aktywizują dziecko i sprzyjają ogólnemu rozwojowi niemowlęcia, a przede wszystkim wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz słuchowej. 

Zabawki w postaci karuzeli sprawiają, że maluszek czuje się bezpiecznie. Jest mu dobrze i przyjemnie. Mazak Zabawki to sklep internetowy, który wychodzi naprzeciw potrzebom świeżo upieczonych rodziców i oferuje wyjątkowe karuzele oraz rozmaite zabawki nad łóżeczko niemowlęcia. Proponujemy tradycyjne karuzele z odpinanymi zabawkami, które można wykorzystać także do zabawy podczas spacerów, a także modele z projektorem pozwalające  stworzyć w pokoju dziecka magiczną atmosferę, która jeszcze skuteczniej utuli dziecko do snu.

Od kiedy karuzela?

Zakup karuzeli nad łóżeczko zaleca się w momencie, kiedy maluszek skończy 2 miesiące. Jest to czas, kiedy dziecko zaczyna wodzić wzrokiem za poruszającymi się przedmiotami i reagować na dźwięki z najbliższego otoczenia. Jak wybrać karuzelę idealną? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiały, z jakich zabawka jest wykonana. Poleca się zabawki materiałowe oraz plastikowe. Dobrym rozwiązaniem są karuzele z zabawkami, które można odpiąć od pałąka. Dzięki temu maluch zyska kilka dodatkowych maskotek, które może zabrać ze sobą wszędzie.

Dobre karuzele to te, które posiadają 3-4 zabawki, nie więcej. Pod względem kolorów, najlepiej postawić na kontrastowe barwy, bo takie najlepiej rozróżniają dzieci, jednak nie powinno być ich zbyt wiele. Dobrym rozwiązaniem są karuzele z pozytywką, które nie tylko uspokajają malucha, ale także pobudzają jego słuch oraz karuzele z projektorem, który wyświetla na ścianie obrazki pomagające wyciszyć i ukoić dziecko po dniu pełnym wrażeń.  

pixel