Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Piórniki szkolne

( ilość produktów: 49 )

Piórniki szkolne

Piórnik szkolny to obowiązkowe wyposażenie każdego dziecka rozpoczynającego swoją przygodę z edukacją. Kolorowy piórnik, w którym zmieszczą się wszystkie niezbędne akcesoria: od ołówków i kredek, przez gumkę, nożyczki i klej, po pisaki i linijkę - ułatwi organizację miejsca nauki początkującemu uczniowi i doda pewności siebie dziecku pokonującemu kolejne szczeble na drabinie edukacji. Obecnie możemy wybierać z szerokiej oferty piórników w rozmaitych kolorach i wzorach, o różnej wielkości oraz zamykanych i otwieranych w różny sposób. Jaki piórnik będzie idealny dla naszego dziecka?

Piórniki rozkładane - klasyczne piórniki szkolne

Piórniki rozkładane to klasyk w swojej kategorii. Płaskie i prostokątne, idealnie pasujące do wszystkich szkolnych plecaków i bardzo wygodne w użytkowaniu. W takim piórniku każda rzecz ma swoje miejsce, co zdecydowanie ułatwia dbanie o porządek oraz pozwala szybko sięgnąć po aktualnie potrzebne narzędzie pisarskie - pióro, ołówek czy właściwy kolor kredki. Piórniki rozkładane są zamykane na zamek błyskawiczny i mogą być jednokomorowe - dwuklapkowe lub posiadać więcej komór i klapek, na jeszcze więcej przyborów szkolnych.  

Piórniki młodzieżowe - designerskie saszetki

Mniejszy rozmiar i luźna forma piórnika w kształcie saszetki to doskonała propozycja dla starszych dzieci i młodzieży, która nie ma czasu (ani ochoty!) układać szkolnych przyborów w klasycznych piórnikach z gumkami na każdy ołówek, kredkę czy długopis. W saszetkach panuje artystyczny nieład - mniejszy lub większy, w zależności od tego czy wybierzemy saszetkę z jedną, dwoma lub trzema komorami (więcej niż jedna komora daje możliwość podzielenia przyborów szkolnych np. na te częściej i rzadziej używane). Piórnik dla dziewczynki i chłopca może mieć również formę prostej tuby lub maksymalnie wygodnej w użytkowaniu saszetki z klapką. 

Piórnik dla dziewczynek i chłopców - pozwólmy im wybrać!

Piórnik to gadżet, który będzie towarzyszył naszym dzieciom na każdej szkolnej lekcji i podczas odrabiania zadań domowych. Pozwólmy im więc wybrać taki piórnik, który spełni ich wszystkie oczekiwania, również pod względem designu - wzoru, koloru i motywu. 

pixel