Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne

Badania naukowe wykazały, że dzieci już od najwcześniejszych lat chłoną wiedzę. To skłoniło producentów i wytwórców zabawek do stworzenia nowej kategorii jaką są obecnie, ogólnodostępne zabawki edukacyjne. Na tym polu włączane są do zabawy zmysł słuchu, wzroku i ruchu u dziecka. Jednocześnie kształtowane są rozmaite umiejętności z zakresu motoryki organizmu. Zabawki edukacyjne często kształtują zainteresowania dzieci, ukazują ich talenty i wykształcają cenne cechy charakteru, jak np. spostrzegawczość, cierpliwość, staranność.

Zabawki dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy

Na rozwój dziecka w wieku od 6 do 12 miesiąca działają najintensywniej zabawki edukacyjne, które pozwalają mu poznać własne ciało i otaczający je świat. Do tego grona zaliczają się piłeczki, zabawki interaktywe, klocki czy zabawki na kółkach.

Tomy Aqua Fun Tomy Aqua Fun
Zabawki do kąpieli Zabawki do kąpieli
Zabawki interaktywne Zabawki interaktywne

Zabawki edukacyjne dla dzieci do 2 roku życia

Starsze dzieci częściej korzystają z zabawek edukacyjnych, które wspierają posiadane już zdolności manualne jak np. konie na biegunach, układanki, instrumenty czy ciastolina.

Układanki Ukladanki
Instrumenty Instrumenty
V-tech V-tech

 

Zabawki dla dzieci wieku 2-4 lat

Starszaki uwielbiają zabawy w odgrywanie ról, więc doskonale sprawdzają się dziecięce wersje "dorosłych" przedmiotów. Do tego grona zabawek edukacyjnych należeć będą wszelkie zestawy pozwalające na naśladownictwo jak kuchenki, lodziarnie, warsztaty samochodowe, wyposażeniem prawdziwego skauta, itp. Znajdziesz tutaj zabawki dla 2 latka jak i dla 3 latka. Oferujemy różne zabawki dla chłopców i dziewczynek m.in. marki Fisher Price.

Zabawki AGD AGD
Klip Kitz Klip Kitz
Zestawy do majsterkowania Zestawy do majsterkowania

Zabawki edukacyjne dla starszych dzieci

Dzieci w wieku powyżej 4 lat wyposażyć można w bardziej zaawansowane oraz wymagające znacznych umiejętności i wiedzy zabwki edukacyjne. W tym przypadku polecamy zestawy do majsterkowania, komputerki, zestawy naukowe czy zabawki kreatywne.

Komputerki Komputerki
Zestawy naukowe Zestawy naukowe
Zabawki kreatywne Zabawki kreatywne

Oferujemy niezwykłe zabawki edukacyjne, które otworzą przed Waszymi dziećmi nowy wymiar zabawy!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabawek edukacyjnych
dostępną w naszym sklepie internetowym.

pixel