Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Baseny dmuchane

( ilość produktów: 6 )

Baseny dmuchane

Upalne lato spędzane z całą rodziną w ogrodzie, a może wakacje na działce? Kiedy żar leje się z nieba, nie ma większej frajdy dla dzieci niż zabawa w basenie dmuchanym. Kolorowe, trwałe, dostępne w wielu rozmiarach baseny ogrodowe dmuchane umilą rodzinny czas spędzony na świeżym powietrzu. Polecamy je do ogródków przydomowych, na działki i tarasy. 

Basen dmuchany — atrakcja na ciepłe dni

Niewielki, dmuchany basen dla dzieci jest płytki, umożliwia radosne chlapanie się i zabawy z kubeczkami czy pływającymi gadżetami. Woda szybko się nagrzewa, dlatego w ciepłe dni maluch może spędzać w niej dużo czasu. Basen dmuchany jest wykonany z odpornego na przedziurawienie tworzywa, dlatego wystarczy ułożyć go na miękkiej trawie lub kocu, napompować i napełnić wodą. Łatwe nadmuchiwanie za pomocą pompki do materaców dmuchanych ułatwia szybkie rozłożenie zabawki. Do niewątpliwych zalet basenów ogrodowych dmuchanych należy niska cena i niewielki rozmiar basenu po spuszczeniu powietrza. Można go przechować w szafie, szopce lub skrzyni ogrodowej. Basen dmuchany jest też niezwykle lekki i można zabrać go ze sobą na działkę lub wakacje nad morzem. 

Kolory i kształty dmuchanych basenów

Oferujemy baseny dmuchane w różnych kolorach, wzorach i kształtach. Baseny dla dzieci z mają ciekawe motywy bajkowe, zwierzęce, kolory lubiane przez chłopców i przez dziewczynki. Polecamy zabawki w ciekawych kształtach, także z mini zjeżdżalnią i dmuchanymi zabawkami znanych producentów. Trwały dmuchany plac zabaw do napełniania wodą zachęci malucha do szaleństw w wodzie, oswoi dziecko z wodą i przyniesie wiele radości z samodzielnej zabawy i spędzania czasu z rówieśnikami lub rodzeństwem.

Bezpieczeństwo basenów dmuchanych

Basen dmuchany dla dzieci jest płytki, niewielki, ale zabawa w nim nie może odbywać się bez nadzoru osób dorosłych. Kiedy dziecko przebywa w wodzie lub spaceruje po ogrodzie, w którym stoi napełniony basen dmuchany, musi być pod stałą opieką. Warto zdecydować się też na wspólną kąpiel z dzieckiem. 

W sklepie Mazak dostępne są także baseny rozporowe oraz baseny stelażowe!

pixel