Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Baseny stelażowe

( ilość produktów: 5 )

Basen stelażowy

Posiadasz własny ogród? Uwielbiasz spędzać w nim leniwe popołudnia, podejmować przyjaciół lub bawić się z dziećmi? Mamy coś, co sprawi, że czas wolny spędzany w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Proponujemy Ci basen stelażowy, który jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny. Bo kto nie lubi pluskać się w wodzie, zwłaszcza w upalne, letnie dni? Nasze baseny stelażowe doskonale sprawdzają się nie tylko w ogrodach, ale i na działkach. Posiadając taki basen na wyciągnięcie ręki, możesz zapewnić sobie i swoim bliskim relaks o każdej porze dnia, kiedy tylko będziecie mieć na to ochotę.

Baseny ogrodowe stelażowe

Jeszcze do niedawna posiadanie prywatnego basenu pozostawało w sferze marzeń, a ich spełnienie było w zasięgu nielicznych. Dziś każdy, kto posiada ogród lub działkę może mieć wygodny i funkcjonalny basen. Prostym rozwiązaniem są baseny ogrodowe stelażowe dostępne w różnych wymiarach i kształtach. Ich konstrukcja oparta jest na metalowym stelażu, co czyni je bardzo solidnymi i wytrzymałymi. Baseny stelażowe to obecnie najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie do przydomowego ogrodu. Za ich wyborem przemawia relatywnie duży rozmiar oraz stabilna konstrukcja, która zdaniem wielu użytkowników jest jedną z najbardziej komfortowych w użytkowaniu. Baseny ogrodowe stelażowe zapewniają świetną rozrywkę całej rodzinie i robią to niewielkim kosztem. Co ważne, basen stelażowy jest prosty w montażu. Aby móc cieszyć się prywatnymi kąpielami we własnym ogrodzie wystarczy rozstawić go na płaskiej powierzchni, zainstalować ramy i napełnić wodą.

Baseny stelażowe – oferta naszego sklepu

Oferujemy baseny ogrodowe stelażowe okrągłe i prostokątne, w różnych wymiarach i o różnej pojemności. Wszystkie dostępne tu baseny to produkty odznaczające się wysoką jakością - wytrzymałe, funkcjonalne i bezpieczne, co jest szczególnie ważne w momencie, kiedy korzystają z nich dzieci. Materiał użyty do produkcji prezentowanych basenów jest trwały i wytrzymały. Z kolei zastosowany w nich stelaż odznacza się wysoką odpornością na korozję. Łatwość rozkładania i bezproblemowe przechowywanie to dodatkowe ich zalety. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny dla siebie basen stelażowy, który sprawi, że relaks w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy!

W naszej ofercie posiadamy także baseny rozporowe oraz baseny dmuchane.

pixel