Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nerki saszetki

( ilość produktów: 9 )

Saszetka nerka

Rodzice często stają przed dylematem, w jaki sposób nakłonić swoje dorastające dziecko do tego, by zechciało zawsze nosić ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak klucze, telefon, bilet miesięczny i legitymacja, drobne pieniądze, leki na alergię czy po prostu chusteczki higieniczne. Upychanie wszystkiego po kieszeniach nie jest ani wygodne, ani praktyczne, ponieważ drobne przedmioty często wypadają z kieszeni, albo się niszczą, szczególnie jeśli mamy do czynienia z aktywnym i pełnym wigoru młodym człowiekiem.

Nikt nie lubi też codziennego przekładania podręcznych przedmiotów z jednych spodni do drugich, z torby sportowej do plecaka i na odwrót. Kto by o tym pamiętał?!

Świetnym rozwiązaniem jest noszenie wszystkiego w pojemnej, wygodnej, a dodatkowo modnej saszetce na pasku, zwanej nerką. Wszystko w jednym miejscu. Bezpiecznie i praktycznie.

Saszetka nerka dla dzieci


Nerka saszetka na pasku to świetny dodatek dla dzieci i młodzieży ceniącej sobie wygodę i indywidualny styl, a dodatkowo, znakomite remedium na problemy związane z przechowywaniem drobnych przedmiotów codziennego użytku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo saszetki nerki w wielu rozmiarach, kolorach, kształtach i o różnej pojemności.

Saszetki nerki jedno, dwu i trzykomorowe, zaopatrzone w różnej wielkości przegródki i kieszonki, dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dla chłopców, dziewczynek i uniwersalne. Solidne, bezpieczne i praktyczne. Wszystkie modele zaopatrzone są w solidne suwaki, które zapewnią bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom. Na reszcie klucze, portfel, telefon i dokumenty Twojego dziecka znajdą swoje miejsce! Koniec z przekładaniem rzeczy z kieszeni do kiszeni — teraz wystarczy pamiętać jedynie o tym, by wychodząc z domu, zabrać ze sobą wygodną i modną nerkę.
Regulowany pasek pozwala dopasować saszetkę do każdego typu sylwetki, nerka będzie więc „rosła razem z dzieckiem” i posłuży mu przez dobrych kilka lat.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą saszetek nerek dla dzieci i młodzieży.

pixel