Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

konie na biegunach

( ilość produktów: 6 )

Koń na biegunach


Drewniany koń na biegunach to zabawka, która łączy pokolenia. Dostarcza mnóstwo frajdy, a jednocześnie pobudza fantazję, wspiera rozwój wyobraźni i zdolności motorycznych u dzieci. Pozwala ćwiczyć równowagę i koordynację ciała. Jeśli chcesz sprawić dziecku  idealny prezent, postaw na konia na biegunach.

Oferta naszego sklepu jest niezwykle bogata i atrakcyjna, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie w niej idealnego konika dla dziecka. Prezentowane przez na zabawki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Każdy konik posiada duży, wytrzymały i stabilny bujak, który daje gwarancję bezpieczeństwa. Drewniane uchwyty, mocne lejce i wygodne siodełko zapewniają z kolei komfort i wygodę na wysokim poziomie.

Koń na biegunach zabawka dla dzieci

Drewniany koń na biegunach to nie jedyna atrakcja naszej oferty. Oferujemy również fantastyczne konie interaktywne, które zapewnią Twojemu dziecku wiele rozmaitych zabaw, a jednocześnie będą pierwszym nauczycielem Twojej pociechy. Interaktywne konie na biegunach umożliwiają maluszkowi poznanie pierwszych literek, liczb i kolorów.

Zabawki dla dziecka w postaci interaktywnych koników łączą przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony mogą być wykorzystywane jako bujak, a z drugiej - jako funkcjonalne jeździdełko. Interaktywne koniki nie tylko mówią i śpiewają, ale także proszą o jedzenie lub picie, przez co doskonalą w maluszku instynkty opiekuńcze. Konik na biegunach - zarówno ten tradycyjny, jak i interaktywny to najlepszy przyjaciel każdego dziecka! Takie konie dostarczą dziecku mnóstwo frajdy i pozwolą przeżyć wspaniałą przygodę.

pixel