Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Steffi

( ilość produktów: 28 )

Lalka Steffi

Steffi Love to lalka z ciążowym brzuszkiem w wygodnych ubraniach. Dostępna jest w kompletach z różnymi zestawami akcesoriów, a także z całą lalkową rodziną. Dzięki temu zabaw z lalką Steffi to nie tylko czysta frajda, ale także okazja do wspierania w dziecku rozwoju empatii i zmysłu opiekuńczości.

Steffi lalka w ciąży.


Steffi to lalka z ciążowym brzuszkiem, w którym ukryty jest bobas. Model ten tak naprawdę składa się więc z dwóch lalek – mamy i jej niemowlęcia. To bawiące się dziecko zdecyduje czy laleczka bobasa pozostanie w ciążowym brzuchu Steffi, czy może wyciągnie je na zewnątrz.


Oczywiście bobaska można wkładać i wykładać wiele razy, brzuch lalki to prosta konstrukcja pozwalająca na nieograniczoną zabawę. Nasza lalka Steffi może więc być przyszłą mamą w ciąży, ale także, dzięki kilku prostym ruchom, szczęśliwą opiekunką, trzymającą swoje maleństwo na rękach.


Steffi, lalka w ciąży, występuje w komplecie wraz z kolorowymi akcesoriami dla bobaska, które urozmaicają zabawę. Składa się on ze smoczka, buteleczki, mydełka, talerzyka ze sztućcami i kaczuszki do kąpieli. Dostępna jest także w komplecie z tajemniczym pojemnikiem wystrzeliwującym konfetti – to jego kolor, niebieski, lub różowy, objawia bawiącemu się dziecku płeć maleństwa skrytego brzuszku Steffi.

Steffi szczęśliwa lalka w ciąży z rodziną.


Aby zapewnić naszemu dziecku jak najwięcej frajdy z zabawy, a jednocześnie od najmłodszych lat przybliżać mu zasady funkcjonowania rodziny w realnym świecie, Steffi lalka z dziećmi, dostępna jest także w komplecie o nazwie „szczęśliwa rodzina”. Tworzą go nasza bohaterka Steffi, Kevin i ich dzieci, czyli bobasek (z opcją wkładania i wyciągania go z jej brzucha) oraz lalka
Evi, która ma postać kilkuletniej dziewczynki.

W zestawie znajdziemy także wózek i inne ciekawe akcesoria.

Zestaw kilku lalek to nie tylko więcej możliwości fantastycznej zabawy, ale także możliwość budowania bardziej rozbudowanych, ciekawych relacji i sytuacji. A jak wiemy, nie ma lepszej formy utrwalania pozytywnych wzorców zachowań u dzieci, jak właśnie, poprzez swobodną zabawę.

W sklepie Mazak dostępna jest także lalka Natalia!

pixel