Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mega Bloks

( ilość produktów: 5 )

Klocki Mega Bloks dla dzieci


Twoje dziecko chętnie tworzy i buduje z klocków? Uwielbia odkrywać świat, poznawać nowe kolory i kształty? Podaruj mu klocki konstrukcyjne z serii Mega Bloks. Poszczególne zestawy Mega Bloks to niekończące się godziny doskonałej zabawy. Te klocki zostały stworzone z myślą o najmłodszych. Duże elementy o żywej kolorystyce doskonale pasują do małych rączek.

Mega Bloks to pierwsze klocki maluszka. Wspierają rozwój fizyczny i intelektualny, a do tego rozwijają kreatywność oraz zdolności manualne. Sklep Mazak Zabawki proponuje niezwykle atrakcyjne zestawy klocków dla dziewczynki i dla chłopca. W ofercie posiadamy wspaniałe wozy strażackie i policyjne, pociągi i autobusy z klockami, a także zestawy pozwalające stworzyć zoo pełne dzikich zwierząt lub komisariat policji. U nas dobra cena zawsze idzie w parze z doskonałą jakością. Atrakcyjna i bogata oferta pozwala każdemu rodzicowi wybrać idealne zestawy dla ich dziecka.

Informacje dodatkowe

Klocki konstrukcyjne Mega Bloks to świat edukacyjnych zabawek, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię, wpływają na pamięć i twórcze myślenie. Ponadto, klocki te rozwijają pomysłowość i pewność siebie maluszka. Mega Bloks dają nieograniczone możliwości. To właśnie dzięki tym klockom maluszek może wznosić wspaniałe konstrukcje, wieże, tworzyć ciekawe światy, poznawać zwierzęta, itp. Dzięki klockom konstrukcyjnym Mega Bloks maluchy mogą poznać literki i nauczyć się liczyć. Klocki Mega Bloks to zabawki, którymi dziecko może bawić się na różne sposoby - najpierw rzucać i łączyć w pary, następnie składać w większe konstrukcje.

pixel