Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Wbrew naszym obawom, niemowlę dobrze czuje się w wodzie - przecież cały okres prenatalny spędza właśnie w takim środowisku. Nic więc dziwnego, że codzienna kąpiel jest dla wielu maluchów czasem prawdziwego relaksu i wyciszenia. Zmęczeni rodzice odkrywają, że niemowlę w kąpieli poddane łagodnemu masażowi wody o stosownej temperaturze jest w stanie nawet zasnąć! Oczywiście są maluchy, które wody nie lubią, ale te, które kochają się pluskać w wanience lub kubełku kąpielowym, z pewnością znajdą przyjemność także w... nauce pływania. Kiedy zabierzemy kilkumiesięczne niemowlę na basen, początkowo będzie to jedynie oswajanie z tak duży akwenem - choćby był to tylko basen w ogrodzie.
Czytaj więcej
Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych
pragniemy złożyć naszym Klientom i Przyjaciołom
serdeczne życzenia wielkanocne.
Życzymy radosnego, wiosennego nastroju,
wewnętrznego spokoju,
miłych spotkań w gronie Rodziny i wśród Przyjaciół
oraz cennych prezentów od zajączka,
a także mokrego dyngusa.

Czytaj więcej
Światowy Dzień Nauczyciela

Światowy Dzień Nauczyciela przypada 14 października. I tego też dnia obchodzimy w Polsce Dzień Edukacji Narodowej, w szkole popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Uczniowie powinni pamiętać, aby wręczyć swoim nauczycielom symbolicznego kwiatka lub mały prezencik. Wszystko po to, by podziękować za ciężką pracę jaką wykonują każdego dnia przekazując swoją wiedzę. Jeśli nie macie pomysłu na prezent może to być np. kalendarz nauczyciela lub ładny długopis. A wszystko to znajdziecie w naszym sklepie stacjonarnym w Gostyniu przy ul. Wiosny Ludów 13. ZAPRASZAMY

Czytaj więcej
Dzień Chłopaka

Powoli zbliża się 30 września, czyli Dzień Chłopaka, wielki czas pomyśleć o upominkach dla naszych chłopców. Zapraszamy do naszego sklepu na ul.Wiosny Ludów 13 lub do sklepu internetowego. Można znaleźć tam gry planszowe, logiczne, towarzyskie, zabawki dla starszych i młodszych, śmieszne i praktyczne gadżety. Polecamy.
Koniecznie sprawdź nasze promocje!

Czytaj więcej
pixel