Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Aktualności

Słyszysz dzwonek? To ten ostatni na kupienie prezentów na Święta! Jeśli na Twojej liście osób do obdarowania jest chłopiec lub dziewczynka, którzy uwielbiają zabawę samochodzikami – mamy dla Ciebie kilka propozycji!
Czytaj więcej
Na polskim rynku obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się nowoczesne lalki Rainbow High. Z pewnością zwracają one na siebie uwagę, co jednak sprawia, że dzieci tak chętnie po nie sięgają w codziennej zabawie?
Czytaj więcej
Świnka Peppa zawładnęła dziecięcymi marzeniami na dobre. Maluchy marzą o tym, aby wspólnie ze swoją bohaterką każdego dnia przeżywać niezapomniane przygody. I mogą to robić! Figurki oraz maskotki z Peppą i całą jej rodziną czekają na dzieciaki.
Czytaj więcej
Od kilku już dziesięcioleci bezapelacyjnym numer jeden wśród zabawek dla dziewczynek jest lalka Barbie. To jedna z najpopularniejszych lalek na świecie. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jej historia sięga lat 60. XX wieku. Wyprodukowała ją amerykańska firma Mattel. Z przeprowadzonych badań wynika, że co trzy sekundy na świecie sprzedaje się lalkę Barbie. Ogromny wybór tej kultowej zabawki znaleźć można w naszym sklepie MAZAK.
Czytaj więcej
pixel