Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak dobrać akcesoria na bal przebierańców?

2018-10-18
Halloween, Sylwester, karnawałowy bal albo urodziny przyjaciół to dla dzieci świetne okazje, by przebrać się i na chwilę stać się zupełnie kimś innym. Dzieci uwielbiają naśladować postacie z bajek, czerpią pomysły na zabawy z ulubionych filmów, a do tego mają wyobraźnię, której zazdroszczą wszyscy dorośli. Akcesoria na bal przebierańców pozwalają maluchom na zabawę w piratów, księżniczki, na odgrywanie ról w przedstawieniach w przedszkolu i na rozwijanie artystycznych talentów.

Dodatki dopełniają strój dziecka

Czym byłby pirat bez szabli i kapelusza, anioł bez aureoli, a księżniczka bez korony i powłóczystej sukni? Kiedy zwykłe prześcieradło nie wystarcza, by świetnie się bawić, a dorośli nie potrafią uszyć stroju samodzielnie, na pomoc przychodzi sklep z akcesoriami na bal. To drobne i niedrogie, dopasowane do małych dzieci dodatki, które sprawią, że nawet zwykła sukienka zamieni się w suknię balową, a każdy chłopiec może stać się Zorro, strażakiem lub bohaterem z filmu o wojnach międzygalaktycznych w zaledwie kilka sekund.Rodzice, których maluchy marzą o efektownym zestawie na bal przebierańców, nie muszą martwić się brakami w swoich umiejętnościach krawieckich. Gotowe stroje umożliwiają ubranie dzieci na bal i gwarantują, że maluchy będą czuły się w nich znakomicie. Strój na bal lub szkolną imprezę przyda się także w domu. Dzieci, które lubią się bawić z rodzeństwem i kolegami, będą mogły przebierać się w ulubionych superbohaterów, a wtedy nawet w deszczowe dni nie będą się nudzić. Gotowe stroje i dodatki dzieci mogą też wymieniać, a wtedy zabawa stanie się jeszcze ciekawsza. Ponadto wiele dodatków do strojów jest uniwersalnych, więc mogą służyć kilkakrotnie, nie tylko raz czy dwa.

Nakrycia głowy dla dziewczynek i chłopców


Nakrycia głowy dla dzieci to atrakcyjne dodatki, które świetnie sprawdzą się podczas zabawy w domu, przedszkolu i w sali zabaw. Chłopcy często wybierają czapkę pirata, czarny, charakterystyczny kapelusz Zorro albo czerwony hełm, atrybut każdego odważnego  strażaka. Dziewczynki z ochotą przystroją głowę w koronę, czapkę karnawałową podobną do tej, którą noszą dobre wróżki w każdej bajce albo nałożą efektowną perukę, dzięki której zwyczajne włosy mogą zmienić się w tęczowe pukle. Takie dodatki do przebrania kosztują niewiele, a świetnie sprawdzają się podczas komponowania strojów na bal przebierańców.

Niezbędne akcesoria dodające charakteru

Czym byłby rycerz bez miecza, międzygalaktyczny wojownik bez najnowocześniejszej broni albo wróżka bez różdżki? Miecz świetlny, szabla i inne akcesoria dla dziewczynek i chłopców świetnie podkreślą charakter stroju. Wykonane są z lekkich i bezpiecznych tworzyw, które zapewniają bezpieczeństwo uczestnikom zabawy. Gotowe akcesoria najlepiej oddadzą charakter przebrania.


Jak dobrać akcesoria do strojów?

Dobór wcale nie jest trudny, zwłaszcza w naszym sklepie MazakZabawki. Mamy szeroką ofertę ubrań, ale także dodatków do wybranych strojów, których można użyć także wtedy, kiedy samodzielnie szyjemy przebranie dla dziecka. Efektowna korona, bezpieczny miecz, czapka pirata lub berło królowej to tylko nieliczne, z jakich można wybierać, komponując dziecięcy strój.
pixel