Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pacynki

( ilość produktów: 5 )

Pacynki

Pacynki dla dzieci pozwalają nie tylko dzieciom, ale także dorosłym opiekunkom na organizowanie ciekawych przedstawień. Dzieci bardzo lubią odgrywać różne scenki, chętnie także oglądają je w wykonaniu rodziców czy nauczycieli. Zabawa taka pobudza wyobraźnię i pomaga dzieciom w lepszym rozumieniu otaczającego ich świata. Polecamy kukiełki dla dzieci: miękkie, kolorowe, do zabawy z rówieśnikami, rodzicami lub samodzielnej. 

Ciekawe zabawy z pacynkami

Pacynki na rękę powstały z kolorowych, miękkich, bezpiecznych dla malucha materiałów. Każda pacynka jest przyjemna w dotyku, trwała, można ją prać, by zawsze była gotowa do zabawy. Zaletą pacynek z naszego sklepu jest także ich atrakcyjny wygląd, a komplet kukiełek umożliwia wielogodzinne spędzanie czasu na odgrywaniu ról i tworzeniu wielogodzinnych spektakli w domowym teatrzyku. Pacynki na rękę oraz pacynki na palce to świetna okazja do zabawy dla całej rodziny. Zachęcamy rodziców, by razem z pociechami tworzyli wyjątkowe historyjki. 
Zabawa pacynkami to jednak nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu z dziećmi, tworzenie domowego teatrzyku, to także element wychowywania szczęśliwych i otwartych młodych ludzi. Scenki mogą rozśmieszać, ale pomagają także w terapiach, w zajęciach rozwojowych, w przedszkolach, wspomagają ogólny rozwój emocjonalny dziecka. Ułatwiają też rozmowy o przykrych doświadczeniach dziecka. Tę prostą zabawkę teatralną można nałożyć na dłoń i poruszając nią oraz mówiąc, odgrywać przeróżne scenki.

W co bawić się przy użyciu pacynki?

Pacynką na rękę można bawić się w teatrzyk oraz nawiązywać dialog z dzieckiem. Najmłodsze dzieci chętnie przyglądają się pacynkom poruszanym na ręku i „mówiącym”. Pacynki mogą przypominać zwierzątka, bohaterów filmów i kreskówek, a także ludzi. Mogą stać się elementem scenografii w domowym teatrzyku kupnym lub przygotowanym samodzielnie. Umożliwiają bardzo kreatywną zabawę, rozweselają, dodają otuchy, uczą komunikacji i otwartości. 

pixel