Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rainbow High

( ilość produktów: 12 )

Lalka Rainbow High to idealna zabawka dla dziewczynek. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla miłośniczek laleczek modowych, które uwielbiają spędzać długie godziny na stylizowaniu swoich lalek i przygotowaniu oryginalnych zestawień strojów. Te kultowe bohaterki szkoły mody są bardzo kolorowe. Do tego wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem oraz wysoką jakością wykonania.

Wyjątkowa kolekcja lalek Rainbow High

Firma MGA stworzyła wyjątkową serię laleczek Rainbow High, które charakteryzują się długimi włosami. Można je do woli rozczesywać, a następnie układać z nich dowolne fryzury. Te lalki wyróżnia wyjątkowa aparycja oraz dbałość o szczegóły. Mają wspaniałe rysy twarzy i długie rzęsy. Do tego zaprojektowano dla nich piękne, kolorowe i bardzo oryginalne stroje. To dość sporych rozmiarów zabawka, bowiem w zależności od modelu ma ona od 28 do 60 cm. W jednym zestawie oprócz lalki znajdują się po dwa komplety wspaniałych strojów, pary butów, wieszaki oraz specjalny wieszak na lalkę. Do tego wiele innych części garderoby oraz akcesoriów. Poza tym, lalki wyróżniają się pod względem elastyczności. Ich ręce i nogi można wyginać i układać w różnych pozach. To wszystko sprawia, że są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Są tak piękne, że niejedna dorosła osoba, sama chętnie będzie chciała bawić się lalkami pochodzącymi z serii Rainbow High.

Tworzenie nowych stylizacji

Dzięki temu, że w każdym zestawie lalki Rainbow High znajdują się dwa komplety strojów, można do woli zmieniać styl laleczek modowych, łączyć je i tworzyć oryginalne stylizacje. Warto podkreślić, że producent stworzył kilka serii lalek Rainbow High. W bogatej ofercie kolekcji znajdziemy, m.in. lalki w stylizacjach letnich, zimowych, jesiennych, sportowych, czy estradowych.

Ponadto, każda lalka MGA została przez producentów nazwa wyjątkowym imieniem, które nawiązuje do jej stroju i wyglądu. Dzięki tym lalkom, podczas zabawy dziecko może tworzyć dowolne stylizacje, a także poddawać je niezliczonym zabiegom upiększającym. Jedyne, co może je ograniczać, to ich własna wyobraźnia. To, co najważniejsze lalki, jak i również wszelkie stroje oraz akcesoria wyprodukowane są z najwyższej jakości surowców, potwierdzonych certyfikatami oraz atestami.

Seria Rainbow High to wyjątkowa kolekcja laleczek modowych, którą pokochały miliony dzieci na całym świecie. 

pixel