Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-10-01

Dlaczego warto kupić laleczki Rainbow High?

Kolekcja produkowana jest przez firmę MGA, która na całym świecie znana jest z serii L.O.L. Suprise.

Lalki Rainbow High

Lalki i akcesoria Rainbow High

Już sama nazwa tych wyjątkowych lalek wskazuje nam, że są one inspirowane kolorami tęczy. Każda z nich posiada długie włosy, ubrania i ciekawe akcesoria, które sprawiają, że zabawa może stać się jeszcze ciekawsza. Barwa włosów i strojów również nawiązuje do różnych gustów. Z takimi lalkami można się świetnie bawić przez wiele godzin, przy niewielkiej ilości kreatywności. Z powodzeniem stają się one ulubionymi zabawkami naszych pociech.
Dobór odpowiedniej lalki Rainbow High nie jest oczywisty. Koniecznie należy się skupić na zainteresowaniach i ulubionych aktywnościach dziecka. Właściwe akcesoria pozwolą na tworzenie ciekawych scenek i dobrą zabawę. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wiele z nich jest przeznaczona do włosów, przez co z łatwością można tworzyć wyjątkowe fryzury.

Co wyróżnia lalki Rainbow High?

Główną cechą wyróżniającą lalek Rainbow High jest ich wysoka jakość. Niespotykana wręcz dbałość o szczegóły sprawia, że jest to zabawka na wiele lat, która da się poznać jako niezwykle trwała i solidna. Ponadto zabawa nią jest przyjemnością również dlatego, że każda z nich posiada w pełni ruchome ręce – można poruszać dłońmi, w łokciach, zginać i prostować. Z kolei nogi poruszają się w biodrach i kolanach, co daje dzieciom większe poczucie autentyczności i umila zabawę.
Dostępne są również różne ubranka dla lalek z tej kolekcji. Dzięki wysokiej ruchomości ich poszczególnych elementów można z łatwością je przebierać, czy bawić się w pokazy mody, ustawiać w najróżniejszych pozach. Pobudza to kreatywność u dzieci i jest doskonałym punktem wyjścia do wspólnej zabawy w grupie. Podobnie, jak kiedyś wyglądało to z popularnymi Barbie, tak i tu dziewczynki mogą dowolnie przebierać lalki, wymieniać się ubrankami i tworzyć własne ciekawe stylizacje.

Laleczki w wersji zimowej, czyli kolekcja Winter Break

Rainbow High Winter Break

Lalki Rainbow High marki MGA to zabawki w różnych odsłonach i kolekcjach. Na uwagę zasługuje grupa tematyczna Winter Break. Jak sama nazwa wskazuje, nawiązują one do zimowych wakacji, urlopów. Lalki nie tylko prezentują wyjątkowe stylizacje i nietuzinkowe kolory włosów, o które możemy zadbać, ale również promują aktywność fizyczną w formie najpopularniejszych sportów zimowych. U jednej z nich znajdziemy narty, a u innej snowboard.
Dzięki temu, że lalki doskonale się poruszają i zginają w różnych miejscach, możliwe staje się ich ustawienie w naturalnych pozycjach do uprawiania tych konkretnych dyscyplin. Sprawia to, że same zabawki, jak i zabawa z ich wykorzystaniem zyskują na atrakcyjności w oczach dzieci. Zachęcające są również stroje na zmianę – ciepłe futerka, nauszniki czy czapki, które prezentują się bardzo stylowo. A przecież wychodząc z domu w sezonie jesienno-zimowym właścicielka lalki musi zadbać również o jej odpowiednie do pogody ubranie.

Kolekcja laleczek cheerleaderek

Rainbow High cheerleaderki

Co wyróżnia cheerleaderki? Ciekawe sportowe stroje, makijaż, ale również różnorodne i piękne uczesania, nad którymi można pracować nawet wiele godzin. No i oczywiście nie możemy zapomnieć o pomponach. Nieodłączny element każdego występu w czasie meczu. A może kolejnym pomysłem na zabawę będzie stworzenie z pomocą lalki własnego układu tanecznego, do dopingu na najbliższym meczu?

Jak widać jedyne ograniczenia w zabawie lalkami Rainbow High, wiążą się z wyobraźnią, a ta jak wiemy, u dzieci jest niezwykle bujna i z pewnością ich ciekawe pomysły na wykorzystanie tych nowoczesnych lalek w codziennej zabawie nas nie raz zaskoczą. Jest to jednak zabawka bardzo współczesne i pożądana przez dzieci, szczególnie dziewczynki, do wspólnej zabawy z koleżankami. Każde pokolenie ma taką swoją wyjątkową lalkę.

pixel